Sklenené dvere

Sklenené dvere s grafikou nájdete v našej ponuke v priehľadnom i nepriehľadnom prevedení, zároveň máte možnosť vybrať si typ dverí, kde bude sklo s grafikou použité:

  • Otočné dvere
  • Jednokrídlové dvere
  • Dvojkrídlové dvere
  • Posuvné dvere

Vyberte si sklenené dvere s vlastným grafickým motívom a zväčšite tak opticky váš interiér. Naše sklenené dvere s grafikou presvetlia váš domov.

Výroba sklenených dverí s grafikou

Kombináciou grafickej tlače na interiérové fólie alebo textílie vzniká grafický motív. Následne je vytvorený spolu so sklom tzv. sendvič (formou laminácie), ktorý vytvorí dizajnový efekt sklenených dverí s vybraným grafickým motívom. Sklenené dvere s grafikou sú vyrábané z bezpečnostného kaleného skla v hrúbke 9 a 11 mm.

Sklenené dvere v interiéri, bezpečnosť

Individuálny výber laminovaného dekoratívneho grafického motívu sklenených dverí zabezpečí vytvorenie originálneho interiéru. Pri použití vybraného dekoru i v iných sklenených prvkoch alebo ozdobných textiliách, získáte interiér postavený na dôvtipne prepojených detailoch. Na základe vašej požiadavky vám bude spracovaný návrh pre sklenené dvere všetkých možných štandardných prevedeniach s konkrétnym kovaním. To zaručí vysokú bezpečnosť (obmedzenie možnosti prasknutia skla) a ľahké ovládanie.