Sklenené steny

Sklenené steny sú moderným prostriedkom k rozdeleniu priestoru v budove tak, aby mali ľudia viac či menej prehľad o svojom okolí. Tieto sklenené steny sú najčastejšie vyrábané úplne priehľadné alebo čiastočne priehľadné. My tieto steny vyrábame s výplňou tzv. Grafoskla - sklo s grafikou, ktoré môžu tvoriť priehľadné alebo nepriehľadné rozdelenia v miestnostiach. Takéto sklenené steny plnia potom funkciu rozdelenia priestoru a zároveň sú veľmi pekným doplnkom interiéru v rodinnom dome, či kancelárií, recepcií, predajných výkladov a ďalších miest.

Sklenené steny a interiér

Sklenené steny v kombinácií so sklenenými dverami môžu byť riešením rozdelenia priestoru napríklad v kancelárských budovách, kde sklá s grafikou môžu vytvárať príjemné pracovné prostredie.

Pri využití v domácnostiach sú sklenené steny najčastejšie používané ako zásteny v kúpeľniach, paravánové riešenia oddelenia priestoru kuchyne, jedálne a obývačky alebo iné sklenené zásteny a rozdelenie priestoru v spálni.

Steny s výplňou skla s grafikou môžu byť riešením pri rozdeľovaní priestoru, zároveň tvoria vkusný doplnok, ktorý v kombinácií s kuchyňou a presklenými dverami vytvorí jednotný štýl interiéru.

Sklo s grafikou ako výplň sklenených stien je vyrábané z bezpečnostného kaleného skla v hrúbke 10 – 12 mm.

10 TYPOV SKLENENÝCH STIEN

alfa
ALFA
beta
BETA
gama
GAMA
delta
DELTA
epsilon
EPSILON
eta
ÉTA
kappa
KAPPA
lambda
LAMBDA
sigma
SIGMA
ypsilon
YPSILON

Viac informácií nájdete na našej produktovej stránke www.sklenenastena.sk